Chatrandom

Chatrandom, kullanıcı sayısı ve sunduğu özellikler sayesinde rastgele video sohbet listemizin başında gelen sitelerden birisidir. Diğer alternatiflerin aksine, kullanıcılara birçok farklı seçenek sunmaktadır. Chatrandom ‘da çok fazla seçenek vardır ve diğer siteler ile kıyaslandığında farklı bir düzeyde bulunmaktadır.

Bu siteyi kullanmak son derece kolay; sadece başla butonuna basın, sorulduğunda web kameranızı etkinleştirin ve sonraki kullanıcıya geçmek için sonraki butonuna tıklayın. Bu siteyi kullandığım süre boyunca sürekli olarak kullanıcı sayısının fazlalığından bahsedilen ortamda, hiçbir seferinde aynı kullanıcıya iki kez bağlanmadım.

Güncelleme 22-4-2013-2015: Chatrandom ülke seçimini ve sadece web kamerası olan kullanıcılara bağlanma seçeneğini ekledi ve site çok daha iyi oldu, bunun kullanıcılar üzerinde etkili olacağından da eminim. Bir şans verin.
Güncelleme 6-5-2013-2015: Bu site, diğer tüm sitelerin toplamından daha fazla üye çekerek listemizdeki en popüler site olmuştur. Kullanıcılarımızın görüşlerine göre, sektördeki bir numaralı Chatroulette sitesi Chatrandom‘dur!